Gre za komično dramo, ki skozi duhovito, a premišljeno pripoved razgrinja življenje in delo Che Guevare – legendarnega revolucionarja, prikazuje tako kot ga vidijo njegovi najbližji sodelavci in sodobni svet. Predstava z iskrivim humorjem in jasnim sporočilom v gledalcu vzbuja željo po uporu vsem ne demokratičnim sistemom in ureditvam.
Kaj bi, Che bi ni le zabavna komedija, je sproščena učna ura zgodovine, ki gledalca nasmeji in spodbuja k razmisleku.
Predstava je bila na zaključnem Linhartovem gledališkem festivalu 2019 uvrščena med sedem najboljših predstav v Sloveniji.
Podrobneje o predstavi
Nakup abonmaja bo možen eno uro pred začetkom predstave.
Cenik abonmajev:
- dosedanji abonenti: 50 €
- novi abonenti: 55 €
- izven abonmaja: 12 €
- mladina / upokojenci: 10 €
Rezervacije abonmaja:
gledalisce.velenje@gmail.com
041 576 548 (Nejc)
Ne zamudite prve abonamjske predstave, ki bo na duhovit in poučen način odprla novo sezono in vas popeljala v razmišljanje o tem, kako bi – ali kaj bi, Che bi!

Vir: Gledališče Velenje