Rudar danes na domači zelenici proti Jesenicam
Foto: pixabay
Šport

Rudar danes na domači zelenici proti Jesenicam

T. R.

V 13. krogu 2. SNL bodo nogometaši Rudarja danes ob 15.30 na mestnem stadionu Ob jezeru gostili nogometaše Jesenic.

Z obračunom med Slovanom in Dekani, ki so ga z 1:0 dobili Primorci, se je včeraj začel 13. krog 2. slovenske nogometne lige.

Rudar na zelenico stopa danes, na velenjskem stadionu Ob jezeru bo ob 15.30 gostil Jesenice, ki so v 12 krogih vknjižile zgolj eno zmago. Ob tem še dva remija in kar devet porazov.
Tudi Velenjčani na drugi strani z izkupičkom po 11 krogih (tekma 12. kola proti nogometašem Krškega je bila zaradi razmočenega igrišča prestavljena na 4. november) ne morejo biti zadovoljni. Le dvakrat so slavili – v 7. krogu so s 3:0 ugnali Slovan, v 11. pa z 2:1 Gorico. Na računu imajo še 3 remije in 6 porazov.

Rudar je na zadnji petih tekmah sicer klonil zgolj v Slovenskih Konjicah, v obračun z Gorenjci pa vstopa z omenjeno domačo zmago proti Goričanom.

Kategorije Šport

Sorodno

Več iz kategorije Šport

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...