Odlični rezultati Velenjčanov na 19. Pokalu Novega Mesta
Foto: Judo klub Velenje
Šport

Odlični rezultati Velenjčanov na 19. Pokalu Novega Mesta

S.R.
Posodobljeno: 12. marec 2024, 17:02

V nedeljo 10. marca je v Novem Mestu potekal 19. Pokal Novega Mesta. Tekmovanja se je udeležilo 164 tekmovalcev iz 20 klub in 3 držav.

V starostni kategoriji U14 si je prvo mesto zasluženo priboril Jaka De Costa, prav tako je prvo mesto osvojila Valeska Lapajne, Lana Jelaš si je priborila drugo mesto, uspeh so dopolnili še Aleks Kranjec 5.mesto, Liam Jakše 7.mesto in Tician Štakne 9.mesto.

V starostni kategoriji U12 je drugo mesto osvojila Liza Vašl, tretje mesto pa je osvojili Matic Usar.

Mladi tekmovalci prikazujejo odlične borbe in dobro pripravljenost.

Vir: Judo klub Velenje

Kategorije Šport

Sorodno

Več iz kategorije Šport

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...