Državno prvenstvo v Mariboru: Velenjski plavalci že prvi dan dosegli odlične rezultate
Foto: Plavalni klub Velenje
Šport

Državno prvenstvo v Mariboru: Velenjski plavalci že prvi dan dosegli odlične rezultate

Od petka, 19. julija do nedelje, 21. julija 2024, v mariborskem pokritem bazenu Pristan poteka državno prvenstvo v plavanju za kategoriji mlajših dečkov/mlajših deklic in dečkov/deklic. Na tekmovanju bo sodelovalo skoraj 30 plavalcev in plavalk Plavalnega kluba Velenje, ki bodo zastopali svoj klub z vso predanostjo in talentom.

Že prvi dan prvenstva so si mladi plavalci priplavali nekaj stopničk:

  • Ian Sevčnikar je osvojil svoj prvi naslov državnega prvaka v kategoriji mlajših dečkov v disciplini 200 m prsno. Poleg tega je postavil tudi nov klubski rekord za mlajše dečke.
  • V disciplini mlajši dečki 50 m delfin je Jošt Lesnjak stopil na drugo stopničko in osvojil srebrno medaljo. To je njegova prva medalja z državnega prvenstva in pomemben korak v njegovi plavalni karieri.
  • Enis Bašić se je v kategoriji dečkov (200 m prsno) zelo približal osvojitvi medalje, a mu je na koncu zmanjkalo zelo malo. ? Kljub temu je uspel odplavati nov klubski rekord za dečke na 200 m prsno.
Foto: Plavalni klub Velenje

Velenjski plavalci in plavalke so s svojimi nastopi dokazali, da so predani in pripravljeni na tekmovanja najvišjega ranga.

Čestitamo za izjemne dosežke in trud, ki so ga vložili v priprave in nastope na državnem prvenstvu.

Vir: Plavalni klub Velenje

Kategorije Šport

Sorodno

Več iz kategorije Šport

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...