Zadnje dni Slovenijo obkroža zapis, ali Celjske lekarne res odirajo bolnike?

Zadnje dni Slovenijo obkroža zapis, ali Celjske lekarne res odirajo bolnike?

l3ksy

Zgrožen državljan je opisal, kaj se mu je zgodilo ko je v nedeljo moral po antibiotike v dežurstvo Celjskih lekarn:\n\n"Za zamisliti....\n\nDanes sem ...

Zgrožen državljan je opisal, kaj se mu je zgodilo ko je v nedeljo moral po antibiotike v dežurstvo Celjskih lekarn:

"Za zamisliti....

Danes sem obiskal Celjske lekarne zaradi antibiotika na recept. Nedelja je in dela dežurna lekarna v Celju. Kupim še dva izdelka za katera smatram, da bosta lajšala bolečine in mi pomagala. Na moje presenečenje mi v lekarni zaračunajo takso v dežurstvu 1,55 Eur. Ne na obisk. Na izdelek! 

Torej 3,10 Eur za dva izdelka, ki sem jih kupil v minuti oz. še manj. Celjske lekarne dajte se vprašati ali je to etično in moralno. Verjamem, da delate vse po črti zakona in, da vam inšpekcija zaradi takšnega zaračunavanja ne more nič. Pa vam je resnično vseeno, da "odirate" bolne ljudi?!?

Pred dnevi sem v Časniku Finance prebral, da trgovka v Merkurju dela za 3,4 Eur bruto na uro. Podobna zgodba je v Mercatorju. Vi ta znesek zaslužite v manj kot minuti... Morda bi morali res vsi imeti nedelje popolnoma proste. Zakaj sicer Slovenske železnice ne bi zaračunavale pri prevoznini nedeljskih potnikov še takse v dežurstvu. Tudi žemlja, ki bi jo kupili v nedeljo v Spar Slovenija, Tuš, Lidl Slovenija, Mercator, Hofer Slovenija itd.. bi morala biti obremenjena s takso za dežurstvo. Me zanima kako bi vodstveni delavci Celjske lekarne pogledali na račun, kjer bi jim za 18 artiklov kupljenih v nedeljo v Šparu ali kje drugje zaračunali še za 27,90 eur taks v dežurstvu. 

Podelite tole naprej. Zame je tole prvovrstna svinjarija! Sramota za Slovenijo oz. Celje (Ljubljanske lekarne takse ne zaračunavajo). Naziv javni zavod pa si ne zaslužite Celjske lekarne. Morali bi služiti v dobro ljudi. Vi pa se obnašate povsem kapitalistično. Zdravje je očitno zadnje kar vas zanima. Škoda, ker nisem pravna oseba in vam ne morem poslati računa oz. takse za moje nedeljsko pisanje. Z veseljem bi vam jo zaračunal!"

Avtor: Alojz Hribernik, Facebook.com

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...