Rokomet
Člani LIGA NLB – 2. krog
Ljubljana, Športna dvorana Kodeljevo, petek, 11. 09., ob 18.30
RD LL GROSIST SLOVAN – RK GORENJE VELENJE
Lestvica: 1. Celje Pivovarna Laško (2), 2. Gorenje Velenje (2), 3. Maribor Branik (2), 4. Riko Ribnica (2), 5. Slovenj Gradec 2011 (2), 6. Jeruzalem Ormož (2), 7. Trimo Trebnje (2), 8. Koper (0), 9. Dobova (0), 10. Krka (0), 11. Urbanscape Loka (0), 12. Butan plin Izola (0), 13. Ljubljana (0), 14. LL Grosist Slovan (0).
Zoran Jovičić, trener RK Gorenje Velenje:
"Čaka nas prvo gostovanje. RD Slovan je klub s tradicijo, so novi prvoligaši, a vseeno bo zahtevna tekma. Vse tekme se razlikujejo in vedno moramo dati vse od sebe. Vemo, da nas čaka težko delo, ampak gremo na zmago.
1.A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA (Članice) – 1. krog
Žalec, I. OŠ Žalec, sobota, 12. 09., ob 19.30
RK ZELENE DOLINE ŽALEC – ŽRK VELENJE
1.DRŽAVNA LIGA (Mladinci) – 1. krog
Velenje, Rdeča dvorana, nedelja, 13. 09., ob 11.00
RK GORENJE VELENJE – RK SLOVENJ GRADEC 2011
KVALIFIKACIJE 1. LIGA SKUPINA D (Kadeti)
Velenje, Rdeča dvorana, sobota, 12. 09., ob 11.00
RK GORENJE VELENJE – RK RADOVLJICA
Nogomet
2. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA (Člani) – 6. krog
Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, sobota, 12. 09., ob 19.00
NK RUDAR VELENJE – NK JADRAN DEKANI
Lestvica: 1. Kalcer Radomlje (12), 2. Vitanest Bilje (12), 3. Krka (11), 4. Nafta 1903 (11), 5. Roltek Dob (9), 6. Fužinar Vzajemci (8), 7. Primorje eMundia (7), 8. Krško (7), 9. Brežice Terme Čatež (7), 10. Beltinci Klima Tratnjek (6), 11. Triglav Kranj (6), 12. Jadran Dekani (5), 13. Rudar Velenje (4), 14. Drava Ptuj (3), 15. Šmartno 1928 (3), 16. Brda (3).
2. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA (Člani) – 6. krog
Zavrč, Športni park Zavrč, sobota, 12. 09., ob 16.00
NK DRAVA PTUJ – NK ŠMARTNO 1928
MEDOBČINSKA ČLANSKA NOGOMETNA LIGA CELJE – 3. krog
Vojnik, igrišče Vojnik, sobota, 12. 09.
NK VOJNIK – NK ŠOŠTANJ
Lestvica: 1. Posavje Krško (6), 2. Mozirje (6), 3. Žalec (4), 4. Savinjska Vransko (3), 5. Šentjur (3), 6. Laško (3), 7. Mons Claudius (1), 8. Ljubno ob Savinji (1), 9. Šoštanj (1), 10. Vojnik (1).
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD – 3. krog
Velenje, Mestni stadion Ob jezeru – igrišče z UT, nedelja, 13. 09., ob 17.30
NK RUDAR VELENJE – NK KRŠKO
Lestvica: 1. Dravograd (6), 2. Rudar Velenje (6), 3. Miklavž (6), 4. Krško (6), 5. Šampion (3), 6. Kety Emmi Bistrica (3), 7. Vipoll Veržej (3), 8. Šmartno 1928 (1), 9. Nafta 1903 (1), 10. Maribor Tabor (0), 11. Hajdina (0), 12. Jarenina (0).
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD – 3. krog
Miklavž na Dravskem polju, igrišče Miklavž na Dravskem polju, sobota, 12. 09., ob 16.30
NK MIKLAVŽ – NK ŠMARTNO 1928
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD – 3. krog
Velenje, Mestni stadion Ob jezeru – igrišče z UT, nedelja, 13. 09., ob 15.30
NK RUDAR VELENJE – NK KRŠKO
Lestvica: 1. Krško (6), 2. Vipoll Veržej (6), 3. Šampion (6), 4. Rudar Velenje (6), 5. MB Tabor (3), 6. Miklavž (3), 7. Dravograd (1), 8. Jarenina (1), 9. Nafta 1903 (1), 10. Šmartno 1928 (1), 11. Kety Emmi Bistrica (0), 12. Hajdina (0).
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD – 3. krog
Miklavž na Dravskem polju, igrišče Miklavž na Dravskem polju, sobota, 12. 09., ob 14.30
NK MIKLAVŽ – NK ŠMARTNO 1928
LIGA U15 VZHOD – 6. krog
Jarenina, Športni park Jarenina, nedelja, 13. 09., ob 16.00
NK FORTIS JARENINA – NK RUDAR VELENJE
Lestvica: 1. Aluminij (13), 2. Rudar Velenje (12), 3. Mura (12), 4. Fortis Jarenina (12), 5. VOC Celje (12), 6. Maribor (10), 7. Krško (9), 8. Dravograd (9), 9. Fužinar (6), 10. Drava Ptuj (6), 11. Kety Emmi Bistrica (3), 12. Beltinci (3), 13. Dravinja (3), 14. Vipoll Veržej (3), 15. Nafta 1903 (3), 16. Šampion (0).