Športni napovednik: V Rdečo dvorano prihaja Metaloplastika, začetek sezone za odbojkarice Šoštanja

Rokomet

POKAL EHF, 2. krog

Velenje, Rdeča dvorana, nedelja, 13. 10. ob 19.00
RK GORENJE VELENJE – RK METALOPLASTIKA ŠABAC (SRBIJA)


Članice – 1.A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - 4. krog

Celje, Športna dvorana Golovec, ponedeljek, 14. 10. ob 19.00

RK Z´DEŽELE – ŽRK VELENJE
Lestvica: 1. Zelene Doline Žalec (6), 2. Mlinotest Ajdovščina (6), 3. Krim Mercator (5), 4. Koper (4), 5. Krka Novo Mesto (4), 6. Z'dežele (2), 7. Litija (1), 8. Izola (1), 9. Velenje (0), 10. Ptuj (0).


1. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA MLADINCI - 4. krog

Velenje, Rdeča dvorana, ponedeljek, 14. 10. ob 19.00

RK GORENJE VELENJE – RD LL GROSIST SLOVAN
Lestvica: 1. Gorenje Velenje (6), 2. Trimo Trebnje (5), 3. Krka (5), 4. Celje Pivovarna Laško (4), 5. Urbanscape Loka (4), 6. Sviš Ivančna Gorica (4), 7. Jeruzalem Ormož (4), 8. Butan Plin Izola (2), 9. LL Grosist Slovan (0), 10. Ljubljana (0), 11. Slovenj Gradec 2011 (0), 12. Maribor Branik (0).


ROKOMETNA KADETSKA LIGA/ VZHOD - 3. krog

Velenje, ŠCV Velenje, četrtek, 10. 10. ob 17.30

RK GORENJE VELENJE – RK POMURJE
Lestvica: 1. Gorenje Velenje (4), 2. Celje Pivovarna Laško (4), 3. Drava Ptuj (2), 4. Maribor Branik (2), 5. Slovenj Gradec 2011 (0), 6. Pomurje (0).


2. DRŽAVNA MLADINSKA ROKOMETNA LIGA/ VZHOD (MLADINKE) - 2. krog

Maribor, Dvorana Tabor, torek, 15. 10. ob 19.00
ŽRK BRANIK – ŽRK VELENJE


Odbojka

1. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA MOŠKI – 2. krog

Kanal, ŠD Kanal, sobota, 12. 10. ob 19.00
OK SALONIT ANHOVO – OK ŠOŠTANJ TOPOLŠICA


3. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA ŽENSKE VZHOD – 1. krog

Šoštanj, ŠD Šoštanj, sobota, 12. 10. ob 16.00
ŽOK KAJUH ŠOŠTANJ – ŽOK UNIFOREST PREBOLD


Nogomet

POKAL MNZ CELJE - Člani

Šoštanj, Stadion pod Vilo Široko, sreda, 09. 10. 2019 
NK ŠOŠTANJ – NK ZREČE 0:4 (0:3)


3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA / VZHOD – 8. krog

Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki, nedelja, 13. 10. ob 15.30

NK ŠMARTNO 1928 – NK KETY EMMI BISTRICA
Lestvica: 1. Šmartno 1928 (16), 2. Podvinci (15), 3. Odranci (13), 4. Zreče (13), 5. Videm pri Ptuju (12), 6. Avto Rajh Ljutomer (11), 7. Kety Emmi Bistrica (11), 8. Dravinja (8), 9. Šampion (7), 10. Korotan Prevalje (7), 11. Veržej (3), 12. Radgona (0).


MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA CELJE – 7. krog

Kozje, Športni park Kozje, sobota, 12. 10. 2019 

KNK ODRED KOZJE - NK ŠOŠTANJ 
Lestvica: 1. Posavje Krško (13), 2. Šmarje pri Jelšah (11), 3. Žalec (11), 4. Mozirje (10), 5. Šoštanj (9), 6. Savinjska Vransko (7), 7. Vojnik (7), 8. Mons Claudius (6), 9. Ljubno ob Savinji (4), 10. Odred Kozje (4), 11. Laško (1).


1. SLOVENSKA NOGOMETNA MLADINSKA LIGA – 9. krog

Velenje, Stadion ob Jezeru, nedelja, 13. 10. ob 15.00

NK RUDAR VELENJE – NK OLIMPIJA LJUBLJANA
Lestvica: 1. Triglav Kranj (17), 2. Mura 16), 3. Olimpija (16), 4. Domžale (12), 5. Bravo Publikum (12), 6. Gorica (12), 7. VOC Celje (10), 8. Aluminij (10), 9. Koper (10), 10. Maribor (8), 11. Kalcer Radomlje (7), 12. Rudar Velenje (6), 13. Krško (6), 14. Ilirija Extra-Lux (5).


MEDOBČINSKA NOGOMETNA MLADINSKA LIGA – 7. krog

Laško, Stadion Huda jama Laško, nedelja, 13. 10. 2019

NK LAŠKO - NK ŠMARTNO 1928 
Lestvica: 1. Šmartno 1928 (13), 2. Dravinja (10), 3. Brežice - Posavje (7), 4. Zreče (7), 5. Šampion (5), 6. MU Šentjur (4), 7. Laško (1).


Balinanje

1. DRŽAVNA LIGA - 8. krog

Velenje, Sončni Park – balinišče Velenje, sobota, 12. 10. ob 16.00

VELENJE PREMOGOVNIK – GRADNA GIK OBROV
Lestvica: 1. Velenje Premogovnik (14), 2. Logatec (10), 3. Planina Kranj (9), 4. Čirče Van Den Kranj (8), 5. Sloga (7), 6. Orlek Oro Met Pivka (6), 7. Cesta (4), 8. Center Kranj (4), 9. Jadran Izola (4), 10. Gradna Gik (4).

Komentiraj