Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24.urah prejeli 241 klicev občanov. 55 klicev je bilo interventnih, eden nujen.
13 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 26 s področja prometne varnosti in 14 s področja javnega reda in miru.
Cestni promet
Včeraj smo na območju Policijske uprave Celje obravnavali štirinajst prometnih nesreč.
V dveh sta se dve osebi lažje poškodovali.
Prometno nesrečo z lažjimi poškodbami smo včeraj obravnavali v Podčetrtku, kjer je voznik osebnega vozila zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo zapeljal z vozišča.
V Preboldu se je pri padcu s kolesom lažje poškodoval mladoletni kolesar.
Javni red in mir
Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali štirikrat.
Kriminaliteta
V Lokrovcu smo včeraj obravnavali vlom v garažo, od koder je storilec ukradel žensko kolo znamke KTM, črno oranžne barve.
Mirno in varno sredo želimo iz Policijske uprave Celje.
O preteklih dogajanjih na območju PU Celje je poročala Milena Trbulin, predstavnica za odnose z javnostmi in samostojna policijska inšpektorica.