Že od 19. julija, ko je bil na sporedu žreb skupin za skupinski del Lige Evropa, je znano, da bodo rokometaši Gorenja Velenje nastopili v skupini A, v kateri je tudi danski Gog, preostala dva tekmeca pa bosta znana po kvalifikacijskem delu. Sedaj je znan tudi spored evropskih tekem.
Skupina A:
GOG (Danska)
RK Gorenje Velenje (Slovenija)
ABC de Braga (Portugalska) ali Abanca Ademar Leon (Španija)
GC Amicitia Zürich ali HC Kriens-Luzern (oba Švica)
Uvodno evropsko tekmo bodo rokometaši Gorenja Velenja odigrali pred domačimi navijači, v prvem krogu, 8. oktobra, v Rdečo dvorano prihaja eden od švicarskih tekmecev – GC Amicitia Zürich ali HC Kriens-Luzern.
V drugem krogu, 15. oktobra, se odpravljajo na gostovanje v Španijo (Leon) ali na Portugalsko (Braga).
V tretjem krogu, 22. oktobra, v Rdečo dvorano prihaja favorit skupine – danski Gog, teden dni kasneje – v 4. krogu, 29. oktobra, sledi še gostovanje Velenjčanov na Danskem.
V petem krogu, 19. novembra, se ose še zadnjič v prvem delu podajajo na gostovanje – v Švico, prvi del pa bodo v šestem krogu, 26. novembra, sklenili doma proti portugalski Bragi ali španskem Ademar Leonu.