Velenjčani danes naskakujejo peti naslov državnih prvakov, spopadli se bodo z Ormožani
Foto: RK Gorenje Velenje
Šport

Velenjčani danes naskakujejo peti naslov državnih prvakov, spopadli se bodo z Ormožani

Nina Lesjak

V soboto, 25. maja ob 20.00 uri, se bodo rokometaši Gorenja Velenja podali v boj za peti naslov državnega prvaka. Nasproti jim bo stala ekipa RK Jeruzalem Ormož.

Velenjčani verjamejo v svoje rokometaše, kar kaže tudi to, da je bila Rdeča dvorana že tri dni pred zaključno tekmo razprodana. Ekipa Zorana Jovičića ima pred zadnjim krogom Lige NLB najboljše izhodišče, za osvojitev naslova pa bo dovolj le točka.

Velenjske ose se bodo za laskavi naziv pomerile z Ormožani, ki trenutno zasedajo peto mesto na lestvici Lige NLB in se bodo borili za mesto v evropskem pokalu. Prva tekma med Gorenjem in Jeruzalemom se je končala brez zmagovalca, druga pa bo za obe ekipi odločilna.

Peter Šiško, rokometaš RK Gorenje Velenje
"V soboto nas čaka še zadnja tekma te sezone, ki je za nas tudi najpomembnejša tekma te sezone. Gre za tekmo, ki nam prinaša uresničitev cilj za katerega smo garali celo sezono. Vabim vse navijače, da se nam še zadnjič letos pridružijo v dvorani in nam pomagajo do uresničitve cilja."

26. krog Lige NLB, 24. maj, 20.00 (Rdeča dvorana, Velenje)
RK GORENJE VELENJE : RK JERUZALEM ORMOŽ

Foto: RK Gorenje Velenje

Vir: RK Gorenje Velenje

Kategorije Šport

Sorodno

Več iz kategorije Šport

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...