Vikend v Rdeči dvorani bo izredno zanimiv

Ljubitelji slovenskega nogometa bodo konec tedna prišli na svoj račun, saj se v soboto začenja spomladanski del nogometne Prve lige Telekom Slovenije, velenjski nogometaši pa se bodo kot prvi podali v boj za nove prvenstvene točke. Rdeča dvorana bo zelo zanimiva, tako v soboto kot v nedeljo, vabljeni.


Rokomet

1. A državna rokometna liga (članice) - 15. krog

Velenje, Rdeča dvorana, sobota, 22. 2., ob 18.00
ŽRK VELENJE – ŽRK IZOLA

Lestvica: 1. Mlinotest Ajdovščina (28 točk/15 tekem), 2. Krim Mercator (26/13 tekem), 3. Zelene doline Žalec (22/15 tekem), 4. Krka Novo Mesto (16/13 tekem), 5. Z'dežele (16/13 tekem), 6. Ž.U.R.D. Koper (12/14 tekem), 7. Velenje (8/14 tekem), 8. Izola (6/14 ekem), 9. Litija (3/14 tekem), 10. Ptuj (1/ 13 tekem).


Nogomet

1. LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 21. krog

Kranj, Športni center Kranj, sobota, 22. 2., ob 14.00
NK TRIGLAV KRANJ - NK RUDAR VELENJE

Lestvica: 1. Olimpija (42), 2. Aluminij (38), 3. Maribor (38), 4. Celje (34), 5. Mura (33), 6. Domžale (25), 7. Triglav Kranj (20), 8. CB24 Tabor Sežana (19), 9. Bravo (17), 10. Rudar Velenje (8).


NOGOMETNI TURNIR SELEKCIJE U10 – gostitelj NK Rudar Velenje

Velenje, Rdeča dvorana, nedelja, 23. 2., ob 8.00


Odbojka

1. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA MOŠKI/ Zelena skupina – 3. krog

Kranj, ŠD Planina, sobota, 22. 2., ob 17.30
OK HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV – OK ŠOŠTANJ TOPOLŠICA

Lestvica: 1.Hiša na Kolesih Triglav (18), 2. Hoče (14), 3. Črnuče (10), 4. Šoštanj Topolšica (6).


3. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA ŽENSKE VZHOD – 12. krog

Celje, ŠD Srednja gostinska šola Celje, sobota, 22. 2., ob 18.00
OK CELJE – ŽOK KAJUH ŠOŠTANJ

Lestvica: 1. Kostmann Slovenj Gradec (32), 2. Kajuh Šoštanj (30), 3. Murania Lendava (25), 4. Domžale (24), 5. VOLLEYBAL Ljubljana (24), 6. Mežica (20), 7. Celje (10), 8. Weiler Volley Zreče2 (7), 9. Uniforest Prebold (5), 10. Prevalje 2 (0).
Kajuh Šoštanj in Celje imata tekmo manj.


Kegljanje

PRVENSTVO OTS CELJE V KEGLJANJU – 2020, KVALIFIKACIJE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO – Člani posamezno (KK Šoštanj, KK Konjice, KK Komcel, KK Ljubno, KK Pivovarna)

Šoštanj, Kegljišče Šoštanj, sobota, 22. 2., ob 10.00

Slovenske Konjice, Kegljišče »Konjičanka« Slo. Konjice, nedelja, 23. 2., ob 10.00

Organizator: TK OTS Celje, KK Šoštanj, KK Konjice


Namizni tenis

2. SLOVENSKA NAMIZNOTENIŠKA LIGA – 7. krog

Rakek, sobota, 22. 2., ob 10.00 (PPK RAKEK – NTK TEMPO VELENJE)
Kočevje, sobota, 22. 2., ob 16.00 (NTK MELAMIN – NTK TEMPO VELENJE)

Lestvica: 1. Kajuh Slovan (18), 2. Sobota I (18), 3. Ilirija (16), 4. Melamin (14), 5. Rakek (14), 6. Ptuj (12), 7. Tempo Velenje (10), 8. Vesna (2), 9. Logatec (2), 10. Kema II (2).

Komentiraj