Odbojka
1.B DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA/ MOŠKI – 4. krog
Maribor, Športna dvorana OŠ L. Štuklja, petek, 16.10. ob 20.00
PRO VOLLEY – ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 0:3 (22:25, 10:25, 15:25)
2. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA VZHOD/ ŽENSKE – 2. krog
Vuzenica, OŠ Vuzenica, sobota, 17.10. ob 16.00
SVOLLEY – KAJUH ŠOŠTANJ
Smučarski skoki
DRŽAVNO PRVENSTVO V SMUČARSKIH SKOKIH
Skakalni center Velenje pod gradom, sobota, 17. 10. 2020, ob 9.00.
Nastopili bodo:
Dečki in deklice do 14 let
Dečki in deklice do 15 let
in izvajalo se bo ekipno tekmovanje do 15 let.
Rokomet
1.A DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA (Članice) – 6. krog
Velenje, Rdeča dvorana, sobota, 17.10. ob 16.00
ŽRK VELENJE – ŽRK MLINOTEST AJDOVŠČINA
LIGA NLB (Člani) – 7. krog
Velenje, Rdeča dvorana, sobota, 17.10. ob 19.00
RK GORENJE VELENJE – RK JERUZALEM ORMOŽ
Lestvica: 1. Celje Pivovarna Laško (10), 2. Trimo Trebnje (10), 3. Jeruzalem Ormož (8), 4. Gorenje Velenje (6), 5. Maribor Branik (6), 6. Riko Ribnica (6), 7. Slovenj Gradec 2011 (6), 8. Koper (4), 9. Butan Plin Izola (3), 10. Ljubljana (3), 11. Urbanscape Loka (2), 12. Dobova (2), 13. LL Grosist Slovan (2), 14. Krka (2).
Zoran Jovičić, trener Gorenja Velenja: "V soboto nas čaka nova tekma. Ormož je ekipa, ki je vredna spoštovanja. Ponoviti moramo takšno igro, kot smo jo odigrali v prvem polčasu proti RK Trimo Trebnje in izboljšat drugi polčas."
Nogomet
2. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA (Člani) – 12. krog
TEKMA JE PRESTAVLJENA!
Lendava, Športni park Lendava
NK NAFTA 1903 – NK RUDAR VELENJE
Lestvica: 1. Kalcer Radomlje (30), 2. Krka (26), 3. Roltek Dob (25), 4. Brežice Terme Čatež (25), 5. Nafta 1903 (21), 6. Vitanest Bilje (17), 7. Triglav Kranj (16), 8. Rudar Velenje (15), 9. Fužinar Vzajemci (14), 10. Beltinci Klima Tratnjek (13), 11. Primorje eMundia (9), 12. Jadran Dekani (8), 13. Krško (8), 14. Šmartno 1928 (8), 15. Drava Ptuj (7), 16. Brda (6).
Šmartno 1928 in Krka imata tekmo manj.
2. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA (Člani) – 12. krog
Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, sobota, 17.10. ob 15.00
NK VITANEST BILJE – NK ŠMARTNO 1928
MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA CELJE (Člani) – 8. krog
Žalec, Športni center Žalec, Sobota,17.10.
NK ŽALEC – NK ŠOŠTANJ
Lestvica: 1. Posavje Krško (21), 2. Mozirje (16), 3. Šoštanj (13), 4. Žalec (11), 5. Mons Claudius (10), 6. Šentjur (10), 7. Laško (6), 8. Vojnik (4), 9. Savinjska Vransko (3), 10. Ljubno ob Savinji (3).
Šoštanj in Savinjska Vransko imata tekmo manj.
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD – 8. krog
Veržej, Stadion Čistilna Veržej, nedelja, 18.10. ob 15.00
NK VIPOLL VERŽEJ – NK RUDAR VELENJE
Lestvica: 1. Miklavž (16), 2. Krško (15), 3. Dravograd (14), 4. Šampion (13), 5. Kety Emmi Bistrica (11), 6. Rudar Velenje (9), 7. Vipoll Veržej (9), 8. Maribor Tabor (8), 9. Jarenina (7), 10. Nafta 1903 (7), 11. Šmartno 1928 (4), 12. Hajdina (4).
Rudar Velenje in Dravograd imata tekmo manj.
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA VZHOD – 8. krog
Velenje, Mestni stadion Ob Jezeru (igrišče z UT), sobota, 17. 10. ob 17.00
NK ŠMARTNO 1928 – NK MARIBOR TABOR
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD – 8. krog
Veržej, Stadion Čistilna Veržej, nedelja, 18. 10. ob 13.00
NK VIPOLL VERŽEJ – NK RUDAR VELENJE
Lestvica: 1. Šampion (18), 2. Rudar Velenje (18), 3. Vipoll Veržej (15), 4. Krško (13), 5. Miklavž (12), 6. MB Tabor (11), 7. Dravograd (10), 8. Jarenina (8), 9. Kety Emmi Bistrica (6), 10. Nafta 1903 (4), 11. Šmartno 1928 (4), 12. Hajdina (3).
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA VZHOD – 8. krog
Velenje, Mestni stadion ob Jezeru (igrišče z UT), sobota, 17. 10. ob 15.00
NK ŠMARTNO 1928 – NK MARIBOR TABOR
LIGA U15 VZHOD – 12. krog
Velenje, Mestni stadion Ob Jezeru (igrišče z UT), sobota, 17. 10. ob 12.00
NK RUDAR VELENJE – NK VOC CELJE
Lestvica: 1. Aluminij (29), 2. Maribor (28), 3. Mura (27), 4. VOC Celje (27), 5. Rudar Velenje (26), 6. Krško (21), 7. Fortis Jarenina (19), 8. Dravograd (15), 9. Drava Ptuj (12), 10. Fužinar (10), 11. Vipoll Veržej (9), 12. Beltinci (7), 13. Šampion (7), 14. Nafta 1903 (7), 15. Kety Emmi Bistrica (6), 16. Dravinja (3).