Policisti so sinoči v Šaleku obravnavali prometno nesrečo s hudimi poškodbami. Udeležen je bil voznik e-skiroja.
"Do nesreče je prišlo, ko je voznik močno zavrl, ker je predenj skočila mačka. Voznik je padel in se hudo poškodoval," poroča PU Celje.
V Šaleku se je hudo poškodoval voznik e-skiroja
Policisti so sinoči v Šaleku obravnavali prometno nesrečo s hudimi poškodbami. Udeležen je bil voznik e-skiroja. \"Do nesreče je prišlo, ko je voznik močno zavrl, ker je predenj skočila mačka. Voznik je padel in se hudo poškodoval,\" poroča PU Celje.
Sorodno
Več iz kategorije Kronika
Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →