V Šmartnem ob Paki so danes gostili vinsko kraljico
Foto: Občina Šmartno ob Paki
Družba

V Šmartnem ob Paki so danes gostili vinsko kraljico

N.L.

Danes, 16. maja, je vinska kraljica Sanja Ferjančič skupaj s predstavniki Slovenskega reda vitezov vina iz Viteškega omizja Celje in člani Društva vinogradnikov Šmartno ob paki je obiskala občinsko upravo, kjer jih je sprejel župan, Janko Kopušar.

V svojem pozdravnem nagovoru je na kratko predstavil šmarško občino in njeno bogato tradicijo vinogradništva, pri čemer je izpostavil uspešno delo lokalnega društva vinogradnikov.

Gostom dogodka je župan podaril steklenice Šmarške kavčine, protokolarnega vina iz grozdja potomk stare trte v naši občini.

Foto: Občina Šmartno ob Paki

Vinska kraljica pa se je v popoldanskih urah udeležila tudi slavnostne podelitve priznanj za ocenjevanje vin, ki jo organizira Društvo vinogradnikov Šmartno ob Paki.

Vir: Občina Šmartno ob Paki

Kategorije Družba

Sorodno

Več iz kategorije Družba

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...