Turistično društvo Topolšica podeželje je otroke drugi dan počitnic popeljalo v knežje mesto
Foto: Turistično društvo Topolšica podeželje
Družba

Turistično društvo Topolšica podeželje je otroke drugi dan počitnic popeljalo v knežje mesto

N.L.

Včeraj, 27. februarja, je Turistično društvo Topolšica podeželje ponovno organizirano aktiven dan za otroke.

Drug dan počitnic so otroci raziskovali knežje mesto Celje, kamor so se odpravili z vlakom. Pustolovščina se je začela že na vlaku, kjer jim je prijazni strojevodja dovolil pokukati v kabino, kjer se upravlja vlak.

Po prihodu v Celje, so se sprehodili čez mestno jedro in nato obiskali Tehno park. Park, ki se nahaja sredi centra, je izjemno urejen, in otroci so se neizmerno zabavali.

Preizkusili so različne interaktivne eksponate, se poučili o poplavah, valovanju morja, cenamijh, vrtinčenju, leteli z zmajem, spoznavali človeško telo, plezali po Celjskem domu, si ogledali kemijski šov in odkrivali svet robotike.

Foto: Turistično društvo Topolšica podeželje

Po tako aktivnem raziskovanju, so se odpravili na odlično kosilo, vmes pa na ulici celo srečali slavno Almo Karlin.

Zanimiv je bil tudi obisk Tropske hiše, kjer so si ogledali raznoliko živalsko kraljestvo in se celo podružili z lemurji.

Foto: Turistično društvo Topolšica podeželje

Dneva, polnega zabave, poučnih izkušenj in nenavadnih srečanj, zagotovo še nekaj časa ne bodo pozabili.

Le kakšna pustolovščina jih čaka jutri?

Vir: Turistično društvo Topolšica podeželje

Kategorije Družba

Sorodno

Več iz kategorije Družba

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...