Policijsko poročilo, dne 26. april 2019

Policijsko poročilo, dne 26. april 2019

l3ksy

Na območju Policijske uprave Celje smo včeraj obravnavali 81 interventnih dogodkov.\n\nS področja cestnega prometa poročamo o treh prometnih nesrečah ...

Na območju Policijske uprave Celje smo včeraj obravnavali 81 interventnih dogodkov.

S področja cestnega prometa poročamo o treh prometnih nesrečah z lažjimi poškodbami udeleženih in devetnajstih z materialno škodo.

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali šestkrat.

V nadaljevanju še o dogajanju s področja kriminalitete.

Rop - Celje

Včeraj, okoli 14. ure, smo bili obveščeni o ropu. K 65-letnemu občanu sta v stanovanje stanovanjskega bloka v Celju prišla 34-letna znanka in njen prijatelj ter zahtevala denar. Moški je občana pretepel in ga hudo poškodoval. 34-letnica je medtem preiskala stanovanje in ukradla manjšo vsoto gotovine in dva srebrnika. Osumljena sta oškodovancu vzela še telefon in ga zaklenila v stanovanje. Hudo poškodovanega občana so oskrbeli v Splošni bolnišnici v Celju, osumljena še iščemo.

Tatvina - Celje

V Celju smo obravnavali tatvino denarnice. Neznani storilec jo je občanki ukradel iz torbice na vrtu gostinskega lokala.

Tatvini iz blagajn v trgovinah – Šentjur, Žalec

V trgovinah v Šentjurju in Žalcu smo včeraj obravnavali primera tatvin iz dveh blagajn. V Šentjurju je storilec, na za zdaj še neznan način, ukradel 190€ , v Žalcu pa dobrih 400€

Iskanje pogrešane osebe - Velenje

Sinoči smo se ukvarjali z iskanjem 86-letnega moškega doma z območja Velenja, ki živi sam, o pogrešanju so nas obvestili sosedje. Z zbiranjem obvestil smo ugotovili, da je bil pogrešan hospitaliziran v bolnišnici.

Poškodovanje vozila - Celje

Danes zjutraj smo bili obveščeni o poškodovanju osebnega vozila, parkiranega na Erjavčevi ulici v Celju. Storilec je na vozilu zlomil kljuko na voznikovih vratih in lastniku povzročil za dobrih 200 € škode.


O preteklih dogajanjih na območju PU Celje je poročala Milena Trbulin predstavnica za odnose z javnostmi PU Celje.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...