Vikend športni napovednik

Rokomet

Člani LIGA NLB - 8. krog

Slovenj Gradec, Športna dvorana Slovenj Gradec, sobota, 02. 11., ob 20.30

RK GORENJE VELENJE – RK JERUZALEM ORMOŽ

Lestvica: 1. Celje Pivovarna Laško (16), 2. Riko Ribnica (14), 3. Trimo Trebnje (11), 4. Dobova (8), 5. Gorenje Velenje (6), 6. Urbanscape Loka (6), 7. Koper (5), 8. Jeruzalem Ormož (5), 9. Maribor Branik (4), 10. Slovenj Gradec 2011, 11.Krka (4), 12. Butan Plin Izola (3).
Odigrana tekma: Riko Ribnica – Celje Pivovarna Laško 26:29 (11:13).


Odbojka

1. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA MOŠKI – 6. krog

Hoče, VŠD Hoče, nedelja, 03. 11., ob 18.00

OK HOČE – OK ŠOŠTANJ TOPOLŠICA

Lestvica: 1. Maribor (14), 2. Salonit Anhovo (11), 3. Panvita Pomgrad (11), 4. Krka (9), 5. Hiša na Kolesih Triglav (6), 6. Črnuče (5), 7. Hoče (3), 8. Šoštanj Topolšica (1).


Nogomet

1. LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 16. krog

Sežana, Stadion Rajko Štolfa, nedelja, 03. 11., ob 14.00

NK TABOR SEŽANA - NK RUDAR VELENJE

Lestvica: 1. Olimpija (33), 2. Maribor (28), 3. Aluminij (28), 4. Mura (28), 5. Celje (24), 6. CB24 Tabor Sežana (16), 7. Domžale (16), 8. Triglav Kranj (14), 9. Bravo (13), 10. Rudar Velenje (5).


3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA / VZHOD –11. krog

Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, sobota, 02. 11., ob 14.00

NK DRAVINJA - NK ŠMARTNO 1928 

Lestvica: 1. Šmartno 1928 (23), 2. Podvinci (19), 3. Zreče (19), 4. Dravinja (17), 5. Odranci (17), 6. Šampion (16), 7. Korotan Prevalje (16), 8. Kety Emmi Bistrica (12), 9. Videm pri Ptuju (12), 10. Avto Rajh Ljutomer (12), 11. Veržej (4), 12. Radgona (0).


MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA CELJE – 8. krog

Šoštanj, Stadion pod Vilo Široko, sobota, 02. 11., ob 14.00 

NK ŠOŠTANJ – NK ŠMARJE PRI JELŠAH

Lestvica: 1. Šmarje pri Jelšah (20), 2. Posavje Krško (19), 3. Šoštanj (14), 4. Mozirje (14), 5. Žalec (13), 6. Vojnik (11), 7. Savinjska Vransko (9), 8. Ljubno ob Savinji (8), 9. Mons Claudius (7), 10. Odred Kozje (4), 11. Laško (3).


1. SLOVENSKA NOGOMETNA MLADINSKA LIGA – 12. krog

Domžale, Športni park Domžale, četrtek, 31. 10. 2019

NK DOMŽALE - NK RUDAR VELENJE 2:1 (1:0)

Lestvica: 1. Mura (25), 2. Olimpija (23), 3. Triglav Kranj (21), 4. Domžale (18 točk/ 8 tekem), 5. Bravo Publikum (16), 6. Koper (16), 7. Gorica (14), 8. VOC Celje (13), 9. Aluminij (13), 10. Maribor (11 točk/ 8 tekem), 11. Kalcer Radomlje (10), 12. Krško (9), 13. Ilirija Extra - Lux (8 točk/ 9 tekem), 14. Rudar Velenje (8).


1. SLOVENSKA NOGOMETNA KADETSKA LIGA – 12. krog

Domžale, Športni park Domžale, četrtek, 31. 10. 2019

NK DOMŽALE - NK RUDAR VELENJE 1:0 (0:0)

Lestvica: 1. Olimpija (22), 2. Triglav Kranj (22), 3. Ilirija Extra Lux (21), 4. Maribor (20 točk/ 8 tekem), 5. Domžale (18 točk / 8 tekem)), 6. Gorica (15), 7. VOC Celje (14), 8. Bravo Publikum (14), 9. Kalcer Radomlje (12), 10. Aluminij (11), 11. Mura (11), 12. Koper (8), 13. Krško (6), 14. Rudar Velenje (5).


MEDOBČINSKA NOGOMETNA MLADINSKA LIGA – 10. krog

Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, nedelja, 3. 11. 2019

NK DRAVINJA - NK ŠMARTNO 1928 

Lestvica: 1. Šmartno 1928 (22 točk/ 8 tekem), 3. Dravinja (16 točk/ 6 tekem), 3. Brežice Posavje (8 točk / 8 tekem), 4. DNŠ MU Šentjur (8 točk/ 8 tekem), 5. Šampion (8 točk/ 8 tekem), 6. Zreče (7 točk/ 7 tekem), 7. Laško (4 točke/ 7 tekem).

Komentiraj